Wydawca treści Wydawca treści

Edukacja on-line

Ostatni czas uniemożliwił dzieciom i młodzieży szkolnej korzystanie z oferowanych przez Lasy Państwowe aktywności związanych z edukacją leśną, min. tradycyjnych wycieczek i zajęć na leśnych ścieżkach edukacyjnych oraz w salach edukacyjnych nadleśnictw. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu dzieci i uczniów, takie spotkania były ulubioną formą zajęć i spędzania czasu w szkołach i przedszkolach.

Chcąc sprostać potrzebie dalszego prowadzenia edukacji leśnej w tych trudnych czasach, Edukatorzy Leśni ze wszystkich nadleśnictw w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie przygotowali 26 tematów zdalnych lekcji dla dzieci i młodzieży.

Dopóki reżim sanitarny nie zostanie zniesiony, każde nadleśnictwo RDLP w Krośnie chętnie przeprowadzi ciekawe zajęcia przyrodnicze za pośrednictwem Internetu. Co ważne, każdy edukator będzie w stanie poprowadzić wszystkie wymienione w propozycjach zajęcia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej. Zajęcia będą prowadzone za pośrednictwem platform nauczania zdalnego (Zoom, Webex itp., wybór platformy do uzgodnienia).

Zapraszamy!