Lista aktualności Lista aktualności

ARTUR PACZKOWSKI NADLEŚNICZYM W KOŁACZYCACH

W środę 8 czerwca Dyrektor RDLP w Krośnie Grażyna Zagrobelna powołała Artura Paczkowskiego na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Kołaczyce. Zastąpił on Andrzeja Kochmańskiego, któremu wcześniej powierzono kierowanie Nadleśnictwem Tuszyma.

Nadleśniczy Artur Paczkowski ukończył Technikum Leśnego w Lesku (1994 r.) i studia na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Krakowie (1999 r.).

Karierę zawodową zaczynał w Nadleśnictwie Dukla jako stażysta i podleśniczy. Przez ostatnie 8 lat pracował na stanowisku leśniczego leśnictwa Mszana. Był przewodniczącym koła zakładowego SITLiD przy Nadleśnictwie Dukla.

Działacz społeczny i samorządowy; współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dukielszczyzny w latach 2005 – 2011, radny Rady Miejskiej w Dukli dwóch ostatnich kadencji (2006-2014).

- Mając na względzie specyfikę Nadleśnictwa Kołaczyce, zwłaszcza jego rozległość, chciałbym, jako wieloletni samorządowiec, utrzymać dobre kontakty z władzami lokalnymi - podkreśla nadleśniczy Paczkowski. -  Liczę na dobrą współpracę z zakładami usług leśnych i przedstawicielami przemysłu drzewnego. Cenię sobie uczciwość, rzetelność, wzajemny szacunek i umiejętność pracy w zespole.

Nowy nadleśniczy interesuje się sportem, przez wiele lat czynnie uprawiał siatkówkę.  Jego hobby to turystyka górska, a ostatnio także ogrodnictwo. Żona Agnieszka, córka Aleksandra.

Edward Marszałek

rzecznik prasowy RDLP w Krośnie