Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Bierówka.

Leśniczy - Roman Owczarski (e-mail: roman.owczarski@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Marek Ramut (e-mail: marek.ramut@krosno.lasy.gov.pl)
tel. stacjonarny - 13 44 280 22, tel. kom. do Leśniczego Romana Owczarskiego - 668 110 483, tel. kom. do Podleśniczego Marka Ramuta - 662 235 049

Bierówka 131
38-203 Szebnie

Leśnictwo Bieździedza.

Leśniczy - Andrzej Wietecha (e-mail: andrzej.wietecha@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Damian Stodolak (e-mail: damian.stodolak@krosno.lasy.gov.pl).
tel. stacjonarny - 13 44 103 19, tel. kom. do Leśniczego Andrzeja Wietechy - 668 110 493, tel. kom. do Podleśniczego Damiana Stodolaka - 668 110 535.

Nawsie Kołaczyckie 212
38-213 Kołaczyce

Leśnictwo Lisów.

Leśniczy - Józef Nabożny (e-mail: jozef.nabozny@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Miłosz Skrzypiec (e-mail: milosz.skrzypiec@krosno.lasy.gov.pl)
tel. kom. do Leśniczego Józefa Nabożnego - 668 110 497, tel. kom. do Podleśniczego Miłosza Skrzypca - 511 151 671

Lisów 131
38-242 Skołyszyn

Leśnictwo Pagorzyna.

Leśniczy - Krzysztof Krygowski (e-mail: krzysztof.krygowski@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Marek Skałba (e-mail: marek.skalba@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Piotr Łyszczarz (e-mail: piotr.lyszczarz@krosno.lasy.gov.pl)
Tel. kom. do Leśniczego Krzysztofa Krygowskiego - 668 110 498, tel. kom. do Podleśniczego Marka Skałby - 506 837 745, tel. kom. do Podleśniczego Piotra Łyszczarza - 662 235 095.

38-222 Cieklin 433.

Leśnictwo Pietrusza Wola.

Leśniczy - Krzysztof Mularczyk (e-mail: krzysztof.mularczyk@krosno.lasy.gov.pl)
tel. kom. do Leśniczego Krzysztofa Mularczyka - 662 235 036,

38-473 Łęki Strzyżowskie (bez numeru)
"stara" kancelaria ma numer 121

Leśnictwo Tarnowiec.

Leśniczy - Przemysław Telep (e-mail: przemyslaw.telep@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Igor Folczyk (e-mail: igor.folczyk@krosno.lasy.gov.pl)
tel. kom. do Leśniczego Przemysława Telepa - 882 104 391, tel. kom. do Podleśniczego Igora Folczyka - 668 813 319.

38-204 Tarnowiec 46

Leśnictwo Czarnorzeki.

Leśniczy - Piotr Okólski (e-mail: piotr.okolski@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Adam Zygarowicz (e-mail: adam.zygarowicz@krosno.lasy.gov.pl)
tel. stacjonarny - 13 43 540 07, tel. kom. do Leśniczego Piotra Okólskiego - 668 110 513, tel. kom. do Podleśniczego Adama Zygarowicza - 662 235 019.

Krasna 112 B,
38-420 Korczyna

Leśnictwo Węglówka.

Leśniczy - Piotr Żywiec (e-mail: piotr.zywiec@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Michał Lechwar (e-mail: michal.lechwar@krosno.lasy.gov.pl)
tel. kom. do Leśniczego Piotra Żywca - 668 329 060, tel. kom. do Podleśniczego Michała Lechwara - 504 324 436

Węglówka 212 D,
38-420 Korczyna

Leśnictwo Odrzykoń.

Leśniczy - Piotr Lenio (e-mail: piotr.lenio@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Dominika Sieniawska (e-mail: dominika.sieniawska@krosno.lasy.gov.pl)
tel. stacjonarny - 13 42 012 90, tel. kom. do Leśniczego Piotra Lenio - 784 936 785. tel. kom. do Podleśniczego Dominiki Sieniawskiej - 504 324 578

ul. Władysława Jagiełły 1,
38-406 Odrzykoń

Leśnictwo Wola Komborska.

Leśniczy - Krzysztof Szafran (e-mail: krzysztof.szafran@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Janusz Kasprzyk (e-mail: janusz.kasprzyk@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Wiesław Kłosowicz (e-mail: wieslaw.klosowicz@krosno.lasy.gov.pl) Podleśniczy - Ryszard Szarek (e-mail: ryszard.szarek@krosno.lasy.gov.pl)
Tel. kom. do Leśniczego Krzysztofa Szafrana - 602 353 616, tel. kom. do Podleśniczego Janusza Kasprzyka - 662 234 995, tel. kom. do Podleśniczego Wiesława Kłosowicza - 662 235 114, tel. kom. do Podleśniczego Ryszarda Szarka - 606 413 087.

36-213 Jabłonica Polska 319